شنبه ٠٨ بهمن ١٤٠١ - 
1 2
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2922
 بازدید امروز : 267
 کل بازدید : 904818
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 3.06
بروزرسانی
تاریخ آخرین بروز رسانی:1400/06/30
 
 
 

مرکز تحقيقات اندوکرينولوژي توليدمثل

موافقت قطعی:1395/02/26

   در سال 1389 فعاليت رسمي خود را آغاز نموده است. اين مرکز به منظور گسترش و ارتقاء سطح دانش و پژوهش درزمينه علوم پزشکي و آشناسازي محققين و دانشجويان گروه پزشکي با آخرين دست آوردها و پيشرفت هاي حاصله به ويژه در بخش هاي مرتبط با باروري و اختلالات غدد وابسته به باروري تاسيس گرديده است.

اين مرکز يکي از چهار مرکز فعال در پژوهشکده علوم غدد درون ريز وابسته به دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي مي باشد که باحضور دو عضو هيئت علمي تمام وقت و پنج عضو هيئت علمي نيمه وقت و کارشناسان ارشد فعاليت علمي خود را در جهت يافتن آخرين دست آوردهاي مرتبط با باروري و توليد مثل دنبال مي کند. با توجه به اينکه اين مرکز زير مجموعه پژوهشکده غدد درون ريز بوده، رابطه تنگاتنگي به لحاظ علمي در استفاده از نتايج تحقيقاتي ساير مراکز پژوهشي اين مجموعه را دارد. وجود پايگاه تحقيقاتي واقع در منطقه 13 تهران يکي از موهبت هايي است که توانايي انجام تحقيقات چند وجهي مبتني بر جامعه رابراي اين مرکز و ساير مراکز تابعه پژوهشکده غدد فراهم آورده است. همچنين امکان استفاده از آزمايشگاه هاي مجهز و استاندارد فيزيولوژي و بيوشيمي و وجود بخش مرتبط با انجام آزمايش هاي باليني بر روي حيوانات آزمايشگاهي يکي ديگر از ويژگي هاي اين مرکز بوده که امکان مدل سازي هاي حيواني را به جهت تحقيقات کاربردي فراهم مي آورد.   

 

تاريخ تصويب در دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي: 15/4/89

تاريخ تصويب در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي: 23/3/91

پیوندهای مهم
سامانه پژوهان
------------------------- 
سامانه نوپا
------------------------- 
کتابخانه مرکزی
------------------------- 
 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشــتی
پژوهشكده غدد درون ريز و متابوليسم
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم
تلفن : 22432500 - 021
نمابر : 22402463 - 021
پست الکترونیک : info@endocrine.ac.ir

 

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.