شنبه ٠٨ بهمن ١٤٠١ - 
1 2
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1587
 بازدید امروز : 234
 کل بازدید : 904785
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 3.00
بروزرسانی
تاریخ آخرین بروز رسانی:1401/05/29
 
 
 
 تحصيلات تکميلي پژوهشکده علوم غدد درون ريز و متابوليسم
 
 
مدیر واحد: دکتر زهرا بهادران

رسالت اصلی پزوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم جمع آوری ، طبقه بندی، و بکار گیری آخرین اطلاعات مربوط به علوم غدد درون ریز و متابولیسم و نیز اجرای طرحهای پژوهشی در راستای ارتقاء مراقبت از بیماران و پیشگیری از بیماریهای غیر واگیر می­باشد. همسو با این فعالیت با توجه به امکانات و زیر ساختارها، این پژوهشکده در تربیت نیروهای کارآ که هم اینک در اقصی نقاط کشور مشغول فعالیت های آموزشی و پژوهشی هستند سهیم باشد. بعلاوه این پژوهشکده تربیت دانشجویان در مقطع PhDپزشکی ملکولی را در برنامه کار خود دارد و همزمان با سایر مراکز دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اقدام به پذیرش دانشجو می­نماید .شایان ذکر است هدایت و آموزش این دانشجویان تا سال 1392 بر عهده پژوهشکده بوده است .در این مقطع تا سال 92 چهار دوره برگزار گردید و در مجموع 34 دانشجو پذیرش شده­اند.

با راه اندازی دوره های PhD by Research  نیز این پژوهشکده موفق به اخذ موافقت گردیده که در مجموع ده دوره برگزاری 21 نفر دانشجو پذیرش کرده است که 16 نفر فارغ التحصیل و 1 نفر در مرحله اجرای پایان نامه و 4 نفر در حال گذراندن دروس عمومی و اختصاصی هستند.

 لازم به توضیح است که دانشجویان دیگری نیز در دوره های کارشناسی ارشد و PhDپس از انعقاد تفاهم نامه هایی پایان نامه خود را در این پژوهشکده می­گذرانند.

پیوندهای مهم
سامانه پژوهان
------------------------- 
سامانه نوپا
------------------------- 
کتابخانه مرکزی
------------------------- 
 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشــتی
پژوهشكده غدد درون ريز و متابوليسم
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم
تلفن : 22432500 - 021
نمابر : 22402463 - 021
پست الکترونیک : info@endocrine.ac.ir

 

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.