چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
نشریات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 115448
 بازدید امروز : 83
 کل بازدید : 453975
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.23
ماموريت دو روزه براي تشکيل "کنسرسيوم درمان کم‌کاري تيروئيد با ترکيب T3-T4" افتخاري ديگر براي نظام سلامت جمهوري اسلامي
ختلالات عملکرد تيروئيد از جمله شايعترين مشکلات حوزه غدد درون ريز و متابوليسم به شمار ميرود و توليد علم در اين محدوده منجر به تغييرات مکرر روزآمد در راهنماهاي باليني و رويکردهاي درماني نسبت به بيماران گوناگون اين دسته از بيماريها ميشود. با توجه به تنوع عملکرد و نيز اختلالات چندگانه اين غده مهم، نيازهاي دارويي جديد به موازات توسعه دانش پديد مي آيند. ترکيب T3-T4 (دو هورمون اصلي غده تيروئيد) از جمله داروهايي است که ميتواند دروازه اي نو در درمان کم کاري غده تيروئيد بگشايد.
 ١٠:١٠ - 1397/07/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشيار دانشگاه کليولند در پژوهشکده غدد
بررسي نتايج جراحي هاي محدود کننده دستگاه گوارش که عمدتاً به منظور درمان چاقي هاي مفرط به شيوه هاي مختلف انجام مي پذيرفته نشاندهنده بهبود وضعيت شاخص هاي متابوليکي افراد تحت معالجه بوده به اين مفهوم که افراد وضعيت بهتري از لحاظ قند و چربيهاي خون پيدا کردند و اين امر منجر به بروز اين تفکر در بين دانشمندان شد که جهت درمان ديابت ديابت و کاهش پيامدهاي آن از اين روشها استفاده شود که طي ساليان اخير به شدت مورد استقبال مجامع علمي قرار گرفت به نحوي که عنوان "جراحي متابوليک "به اين گروه از جراحي ها اطلاق مي شود.
 ٠٩:٣ - 1397/07/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
سمپوزيوم تومورهاي تيروئيد
يکصد و پنجاه و دومين سمپوزيوم پژوهشکده علوم غدد درون ريز و متابوليسم تحت عنوان تومورهاي تيروئيد در تاريخ بيست و دوم شهريورماه برگزار گرديد.
 ٠٩:١ - 1397/07/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
سمپوزيوم درمان استئوپروز
از استئوپروز يا پوکي استخوان به عنوان بيماري خاموش ياد مي‌شود. ابتلا به اين بيماري با توجه به شيوع آن، بار اقتصادي کلاني را به سبب ناتواني‌هاي حاصله در جمعيت بر نظام بهداشتي و درماني کشور و نيز بهره وري عمومي وارد مي‌کند. بنابه اهميت اين موضوع يکصد و پنجاه و يکمين سمپوزيوم پژوهشکده علوم غدد درون ريز و متابوليسم به موضوع درمان استئوپروز اختصاص يافت.
 ٠٨:٥٧ - 1397/07/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجمع عمومي انجمن غدد
رگزاري انتخابات به صورت الکترونيک در بسياري از کشورهاي توسعه يافته و نيز انجمن‌هاي علمي مرسوم مي‌باشد. زمينه مستندسازي رزومه کانديداها و شعارهاي تبليغاتي آنها و همچنين امکان دسترسي به صندوق انتخابات از راه دور و و از هر کجاي دنيا از جمله مزاياي اين روش محسوب مي‌شود.
 ٠٨:٥٣ - 1397/07/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
دسترسی ها
تابلوی اعلانات

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
 
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
 
پایگاه اطلاع رسانی دولت
 
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشــتی
پژوهشكده غدد درون ريز و متابوليسم
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم
تلفن : 22432500 - 021
پست الکترونیک : info@endocrine.ac.ir

 

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.