پنج شنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
نشریات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 107524
 بازدید امروز : 95
 کل بازدید : 430935
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.22
برنامه آموزش ديابت
ديابت به عنوان يک بيماري غير واگير مهم که به عنوان يک اپيدي نو ظهور در سطح جهان در برابر سيستمهاي بهداشتي قد علم کرده به شکل روزافزوني رو گسترش بوده و ظرفيت سازي نيروي انساني توانمند براي کنترل اين بماري از ضروريات نظام سلامت به شمار مي آيد.
 ٠٨:٤٩ - 1397/06/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
زارش بيست و پنجمين کنگره چاقي اروپا
اين کنگره به عنوان يکي از معتبرترين مجامع علمي دنيا با موضوعيت چاقي از 23 لغايت 26 ماه گذشته در وين پايتخت اطريش برگزار شد. دکتر فيروزه حسيني و نازنين مصلحي به عنوان دو تن از محققان پژوهشکده علوم غدد درون ريز و متابوليسم که داراي مقالات پذيرفته شده در اين کنگره بودند گزارش حضور خود را در تاريخ دوازدهم تيرماه در جمع پژوهشگران و اعضاي هيئت علمي پژوهشکده ارائه دادند.
 ٠٨:٤٧ - 1397/06/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
کتاب سي سال تلاش براي کنترل اختلال‌هاي ناشي از کمبود يد در جمهوري اسلامي ايران
کتاب سي سال تلاش براي کنترل اختلال‌هاي ناشي از کمبود يد در جمهوري اسلامي ايران به قلم دکتر حسين دلشاد و دکتر فريدون عزيزي به تازگي توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي و با همکاري پژوهشکده علوم غدد درون ريز و متابوليسم به چاپ رسيده است.
 ٠٨:٤٢ - 1397/06/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
نتايج مطالعات بومي، راهگشاي پيشگيري از مرگ و مير
برحسب آمار رسمي منتشر شده بيماريهاي قلبي عروقي سالهاست در صدر جدول عوامل مرگ ومير در ايران قرار دارد. اينکه چه عوامل خطري باعث بروز و شيوع اين دسته از بيماريها مي‌شود توسط بسياري از محققان در جوامع مختلف مورد بررسي قرار گرفته و ما امروزه به خوبي اين عوامل را مي‌شناسيم اما مطالعه در خصوص مهار اين عوامل بسيار اندک است. دکتر فرزاد حدائق رياست مرکز تحقيقات و پيشگيري ازبيماريهاي متابوليک پژوهشکده علوم غدد درون ريز و متابوليسم به همراه گروه همکاران خود اخيراً موفق به انتشار مقاله‌اي با عنوان روند 12 ساله عوامل خطر بيماريهاي قلبي عروقي در بيماران مبتلا به اين اختلال گرديده است. نتايج اين پژوهش که در بستر مطالعه قند و ليپيد تهران با پيگيري 12 ساله 282 نفر مبتلا به اختلالات قلبي حاصل شده مي‌تواند در زمينه پيشگيري سطح سوم و کاهش مرگ و ميرهاي ناشي از اين بيماري کاربرد داشته باشد.
 ٠٩:١٢ - 1397/03/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
هيئت مديره انجمن پيشگيري و درمان چاقي ايران
جلسه هيئت مديره انجمن پيشگيري و درمان چاقي ايران در تاريخ بيست و سوم ارديبهشت ماه در محل پژوهشکده علوم غدد درون ريز و متابوليسم برگزار شد
 ٠٩:٩ - 1397/03/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
دسترسی ها
تابلوی اعلانات

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
 
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
 
پایگاه اطلاع رسانی دولت
 
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشــتی
پژوهشكده غدد درون ريز و متابوليسم
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم
تلفن : 22432500 - 021
پست الکترونیک : info@endocrine.ac.ir

 

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.