پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧ - 
1 2
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

هيئت مديره انجمن پيشگيري و درمان چاقي ايران

جلسه هيئت مديره انجمن پيشگيري و درمان چاقي ايران در تاريخ بيست و سوم ارديبهشت ماه در محل پژوهشکده علوم غدد درون ريز و متابوليسم برگزار شد.

در اين جلسه بر اساس مصوبه نشست قبلي عناوين طرحهاي تحقيقاتي مد نظر انجمن جهت برون‌سپاري از طرف دکتر پريسا اميري ارائه گرديد و مقرر شد تا براي انجام هر کدام از آنها مبلغ 8 ميليون تومان توسط انجمن حمايت مالي انجام پذيرد و موارد پس از تکميل با هدف به کارگيري اعضا انجمن از طريق ايميل اطلاع رساني و به همراه پيش نويس پروپوزال فراخوان شود.

همچنين مقرر شد تا کميته‌اي متشکل از دکتر ولي زاده، دکتر اميري، دکتر مومنان و دکتر هاشمي آيين نامه نحوه داوري و تعيين حقوق معنوي انجمن در انجام پروژه‌هاي پژوهشي مشترک را تدوين نمايند.

در اين جلسه دکتر اميرعباس مومنان گزارشي از تدوين و تصويب دوره MPH چاقي با همکاري دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي ارائه و از آمادگي پذيرش دانشجو از ترم آينده خبر داد و مقرر گرديد تا تفاهم نامه‌اي بين انجمن با دانشکده بهداشت و پژوهشکده غدد جهت برگزاري مشترک دوره منعقد شود.

مقرر گرديد تا موارد فوق علاوه بر درج در سايت انجمن براي اعضا نيز ارسال تا در صورت تمايل به مشارکت در پروژه‌هاي تحقيقاتي نسبت به تمديد عضويت خود اقدام نمايند.


٠٩:٠٩ - سه شنبه ٨ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢٧٢٨    /    تعداد نمایش : ٣٠٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
 
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
 
پایگاه اطلاع رسانی دولت
 
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشــتی
پژوهشكده غدد درون ريز و متابوليسم
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم
تلفن : 22432500 - 021
پست الکترونیک : info@endocrine.ac.ir

 

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.