سه شنبه ٠٤ مهر ١٣٩٦ - 
1 2 3
 

فصلنامه حقوق پزشکی

فصلنامه اخلاق زیستی

برگزاری پنجمین کنگره بین المللی حقوق پزشکی در آذرماه 96
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر محمود عباسی رییس پنجمین کنگره بین المللی حقوق پزشکی با عنوان "حقوق دارویی" با اشاره به برگزاری این کنگره در تاریخ های 22 و 23 اذرماه سال جاری در استان البرز تاکید کرد این کنگره با همکاری و مشارکت برخی مراکز علمی داخلی و خارجی و با حضور اندیشمندان فقهی حقوقی اخلاقی و داروسازی و با هدف ایجاد زمینه همفکری همگرایی و تعامل سازنده اندیشمندان حوزه های یاد شده برگزار می شود.
 ١٥:٥٧ - 1396/07/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اولین کنگره بین المللی حقوق سلامت در آذرماه 96
مرکز پژوهشی اخلاق زیستی و حقوق سلامت، مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی و انجمن علمی حقوق پزشکی ایران با همکاری و مشارکت برخی مراکز علمی داخلی و خارجی نخستین کنگره بین المللی حقوق سلامت با عنوان "حقوق متقابل پزشک و بیمار" را در تاریخ 25 و 26 آذرماه سال جاری در اصفهان برگزار می کنند.
 ١٥:٣٨ - 1396/07/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
کتاب "جرم شناسی پزشکی" منتشر شد
کتاب "جرم شناسی پزشکی" تاًلیف یاسمن سعیدی نژاد، ناهید رضایی گوهربار و دکتر محمود عباسی_ متخصص حقوق پزشکی و رییس مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی چاپ و منتشر شد.
 ٢٠:٣٢ - 1396/07/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله: تهدید به جنگ در مقّر صلح و روز جهانی صلح
این چه فرهنگ و تمدنی است که نخبگانش بزرگترین گروه تروریستی تاریخ را در منطقه به وجود آورده و از او حمایت کرده اند و میلیون ها کشته و زخمی و آواره و چندین کشور را به نابودی کشانده اند و هم اکنون نیز با تبلیغات و سیاست و سلاح و لجستیک از آنان حمایت می کنند اما کشوری را که در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد و با همه توانش برای نابودی تروریسم تلاش می کند، حامی تروریسم می خوانند. مردم جهان بیدار شده اند و دولتمردان پی برده اند که در این صف آرایی سهمگین، چگونه سخنان برآمده از متن یک ملت بزرگ و صاحب تمدن در خانه صلح بر دل می نشیند و چگونه سخنان سخیف برآمده از ادبیات کابویی نفرت آمیز به گوشه عزلت رانده می شود.
 ٢٠:١٥ - 1396/07/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
تحقق صلح یکی از آرمان های اساسی بشری است
رییس مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی و معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری گفت: بسیاری از فجایع بزگ جهانی در نتیجه بی توجهی به صلح رخ می دهد؛ بنابراین لازمه ایجاد صلح در دنیای امروز، درک واقعیات جدید جنگ و خشونت است.
 ٢٠:٨ - 1396/07/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
دفاع از رساله دکترای تخصصی در زمینه تحولات نظام سلامت و اعتماد اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران
به گزارش روابط عمومی انجمن علمی حقوق پزشکی ایران، خانم محبوبه شهرابی فراهانی- دانشجوی دکترای علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات و عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران در تاریخ 29 شهریور ماه 1396 از رساله دکترای خود با عنوان "تحولات نظام سلامت و اعتماد اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اقدامات دولت یازدهم" با راهنمایی دکتر احمد ساعی و مشاوره دکتر محمود عباسی دفاع و با رتبه عالی فارغ‌التحصیل شد.
 ١٩:٢٠ - 1396/07/01 - نظرات : ٠متن کامل >>

Bioethics and Health Law Journal 

فصلنامه اخلاق زیستی

فصلنامه اخلاق پزشکی

فصلنامه تاریخ پزشکی

فصلنامه فقه پزشکی

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.