پنج شنبه ٠٢ آذر ١٣٩٦ - 
1 2 3
 

فصلنامه حقوق پزشکی

فصلنامه اخلاق زیستی

دفاع از رساله دکتری نخستین دانشجوی اخلاق زیستی کشور
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، خانم دکتر فروزان اکرمی ـنخستین دانشجوی دکترای پژوهش محور اخلاق زیستی کشور از مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با درجه عالی از رساله دکتری خود دفاع و فارغ التحصیل گردید.
 ١١:٤٠ - 1396/08/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری پنجمین کنگره بین المللی حقوق پزشکی در آذرماه 96
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر محمود عباسی رییس پنجمین کنگره بین المللی حقوق پزشکی با عنوان "حقوق دارویی" با اشاره به برگزاری این کنگره در تاریخ های 22 و 23 اذرماه سال جاری در استان البرز تاکید کرد این کنگره با همکاری و مشارکت برخی مراکز علمی داخلی و خارجی و با حضور اندیشمندان فقهی حقوقی اخلاقی و داروسازی و با هدف ایجاد زمینه همفکری همگرایی و تعامل سازنده اندیشمندان حوزه های یاد شده برگزار می شود.
 ١٥:٥٧ - 1396/07/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اولین کنگره بین المللی حقوق سلامت در آذرماه 96
مرکز پژوهشی اخلاق زیستی و حقوق سلامت، مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی و انجمن علمی حقوق پزشکی ایران با همکاری و مشارکت برخی مراکز علمی داخلی و خارجی نخستین کنگره بین المللی حقوق سلامت با عنوان "حقوق متقابل پزشک و بیمار" را در تاریخ 25 و 26 آذرماه سال جاری در اصفهان برگزار می کنند.
 ١٥:٣٨ - 1396/07/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
حقوق شهروندی از اولویت های معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری است
مدرسه تابستانی "حقوق شهروندی با تأکید بر گروههای خاص" عنوان برنامه ای بود که توسط معاونت تحقیقات، آموزش و حقوق شهروندی معاونت حقوقی رئیس جمهور و دانشگاه مفید قم (کلینیک حقوقی) در این دانشگاه برگزار شد و دانشجویان به یادگیری مباحث در چهار حوزه‌ی حقوق بیماران، حقوق مهاجران، حقوق سالمندان، حقوق روستائیان پرداختند. مبحث حقوق بیماران یکی از کارگروه های مورد توجه و تازه این مدرسه بود که دکتر محمود عباسی متخصص حقوق پزشکی از دانشگاه سوربن موضوع تبارشناسی و مفهوم شناسی حقوق بیماران را مورد بررسی قرار دادند..مدرسه تابستانی فرصتی شد تا در حاشیه کارگاه حقوق بیماران با ایشان به گفتگو بنشینیم.
 ١٦:٣٦ - 1396/07/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان ارسال خلاصه مقاله برای کنگره بین المللی اخلاق در علوم و فناوری "17-13 آذر ماه سال 1396"
"انجمن ایرانی اخلاق در علوم و فناوری" به عنوان نخستین انجمن علمی در حوزه اخلاق در علوم و فناوری با همکاری مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نهادها و مراکز معتبر پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و مدنی کشور، نخستین کنگره بین المللی اخلاق در علوم و فناوری را از 17-13آذر ماه سال 1396 برگزار می کند. هدف اصلی کنگره تمرکز بر اهمیت و اولویت اخلاق در همه حوزه های علوم و فناوری، آثار آن در زمینه های مختلف توسعه و الزامات آن در محیط آکادمی، جامعه دانشگاهی و اجتماع است.
 ٢٣:١٨ - 1396/07/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کنفرانس علمی تخصصی "نقش ادیان در تبیین ارزش های اخلاقی"
کنفرانس علمی تخصصی "نقش ادیان در تبیین ارزش های اخلاقی" توسط انجمن بین المللی اخلاق زیستی اسلامی، کمیته ملی اخلاق زیستی و اخلاق در علم و فناوری کمیسیون ملی یونسکو- ایران و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در تاریخ 11 مهرماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.
 ٢٠:٥ - 1396/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>

Bioethics and Health Law Journal 

فصلنامه اخلاق زیستی

فصلنامه اخلاق پزشکی

فصلنامه تاریخ پزشکی

فصلنامه فقه پزشکی

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.