دوشنبه ٠٣ مهر ١٣٩٦ - 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


کتاب "جرم شناسی پزشکی" منتشر شد
کتاب "جرم شناسی پزشکی" تاًلیف یاسمن سعیدی نژاد، ناهید رضایی گوهربار و دکتر محمود عباسی_ متخصص حقوق پزشکی و رییس مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی چاپ و منتشر شد.
 ١٣٩٦/٠٧/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله: تهدید به جنگ در مقّر صلح و روز جهانی صلح
این چه فرهنگ و تمدنی است که نخبگانش بزرگترین گروه تروریستی تاریخ را در منطقه به وجود آورده و از او حمایت کرده اند و میلیون ها کشته و زخمی و آواره و چندین کشور را به نابودی کشانده اند و هم اکنون نیز با تبلیغات و سیاست و سلاح و لجستیک از آنان حمایت می کنند اما کشوری را که در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد و با همه توانش برای نابودی تروریسم تلاش می کند، حامی تروریسم می خوانند. مردم جهان بیدار شده اند و دولتمردان پی برده اند که در این صف آرایی سهمگین، چگونه سخنان برآمده از متن یک ملت بزرگ و صاحب تمدن در خانه صلح بر دل می نشیند و چگونه سخنان سخیف برآمده از ادبیات کابویی نفرت آمیز به گوشه عزلت رانده می شود.
 ١٣٩٦/٠٧/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تحقق صلح یکی از آرمان های اساسی بشری است
رییس مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی و معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری گفت: بسیاری از فجایع بزگ جهانی در نتیجه بی توجهی به صلح رخ می دهد؛ بنابراین لازمه ایجاد صلح در دنیای امروز، درک واقعیات جدید جنگ و خشونت است.
 ١٣٩٦/٠٧/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
دفاع از رساله دکترای تخصصی در زمینه تحولات نظام سلامت و اعتماد اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران
به گزارش روابط عمومی انجمن علمی حقوق پزشکی ایران، خانم محبوبه شهرابی فراهانی- دانشجوی دکترای علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات و عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران در تاریخ 29 شهریور ماه 1396 از رساله دکترای خود با عنوان "تحولات نظام سلامت و اعتماد اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اقدامات دولت یازدهم" با راهنمایی دکتر احمد ساعی و مشاوره دکتر محمود عباسی دفاع و با رتبه عالی فارغ‌التحصیل شد.
 ١٣٩٦/٠٧/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.